SCWD Squid Wave Maker

54,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.12.2022

1" SCWD od 3iQ Ventures bolo navrhnuté a skonštruované podľa najvyšších štandardov kvality a spoľahlivosti. Navrhnuté s ohľadom na veľké akváriá a jazierka, toto zariadenie zabezpečí zvýšený pohyb vody pri vyšších objemových rýchlostiach.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

So štandardným 1" závitovým vstupom a vývodmi, zariadenie môže byť osadené na tvrdo s PVC tvarovkami, alebo mäkké s použitím hadíc a ostnatých tvaroviek. Uzáver je odnímateľný, čo umožňuje jednoduchú údržbu. S novou konštrukciou pohonu bude 1" SCWD bežať s aplikáciami čerpadiel od 1890 do 13250 litrov za hodinu (500 GPH do 3500 GPH).

Okrem zjavných fyzikálnych rozdielov je dizajn 1" SCWD zameraný na vyšší objem vody s podstatne dlhším spínaním. Dlhší interval medzi spínacími cyklami znamená lepšie prenikanie pohybu vody, čo poskytuje vašim koralom, bezstavovcom a rastlinám dlhší časový úsek medzi striedavými prúdmi.

1" SCWD sa dodáva vopred zmontované s nainštalovanou štandardnou zostavou pohonu. Vďaka svojmu novému efektívnemu dizajnu umožňuje 1" SCWD nadšencom prispôsobiť výstupný prietok a trvanie spínania tak, aby vyhovovali ich špecifickým potrebám pohybu vody.

Zariadenie má jeden vstup a dva výstupy 1" (cca.32mm) a slúži na striedanie prúdenia medzi výstupmi. Pracuje na mechanickom princípe v závislosti od množstva (l./h.) a tlaku vody.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: