AI Nero 3 (7570l/h - 20W)

204,90 €
Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

AI Nero 3 - prúdové čerpadlo novej generácie, ktoré poznáte a milujete, je teraz k dispozícii v menšom prevedení.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

ai nero3 say hallo

 

Malý, výkonný a smart!

Maximálne prúdenie - 7.570 l / h

Prúdové čerpadlo Nero, ktoré poznáte a milujete, je teraz k dispozícii aj v menšom prevedení. Technológia Aqua Illumination Nero 3 vytvára nastaviteľné široké prúdenie, ktoré je silné, ale zároveň jemné. Tradičný vrtuľový dizajn vytvára veľmi silný prúd, ktorý môže dráždiť koraly, zatiaľ čo inovatívne prevedenie vrtule pri čerpadle Nero 3 tlačí vodu v širokom zábere, ktorý môže prenášať potravu, zvyšky nečistôt alebo iné voľne sa vznášajúce častice bez nežiaduceho a priameho silného prúdenia negatívne ovplyvňujúceho koraly.

Prúdové čerpadlá (Powerheads) majú v útesovej nádrži veľa rôznych variantov použitia. Hlavným cieľom je produkovať dostatočné prúdenie, aby sa v nádrži nevytvárali miesta s nízkym prúdením / prietokom, ale naopak pomohla zdvihnúť biologický odpad, ktorý sa potom dostane do filtrácie. S technológiou BlueTooth LE môžete nastaviť čerpadlo do rôznych režimov alebo vytvoriť denný plán pre zmenu prúdenia v priebehu celého dňa.

 

ai_nero3_side_w_driver-scaled

5 funkcií:

- Whisper Quiet
- Controllable
- Efficient
- Compact Design
- Broad Flow

 

Kontrola / Ovládanie

Pomocou technológie BlueTooth LE sa pripojíte k čerpadlám rýchlejšie, s väčším dosahom a odomknete veľa funkcií. Umožní vám preskočiť celý proces vytvárania bezdrôtovej siete a zjednodušuje vlastné pripojenie. Teraz pomocou Aqua Illumination Nero 3 si stiahnete a otvoríte aplikáciu MyAi, vyberiete konkrétny režim a ihneď ovládate prúdenie vo vašom akváriu. Rôzne režimy prúdenia vám umožní si vybrať ten vhodný pre vaše koraly a ryby. Pozoruhodnými režimami sú Random a Schedule, ktoré vytvárajú plnohodnotný denný plán alebo umožňujú čerpadlu Nero 3 náhodne striedať režimy (Random). Priložený ovládač má iba jedno tlačidlo, ktoré je veľmi výkonné. Ak nechcete čerpadlo ovládať pomocou inteligentného zariadenia, nemusíte mať obavy, pretože stlačením alebo podržaním tlačidla po rôznu dobu môžete zmeniť rýchlosť a režim.

ai_nero3_front_splash-scaled

 

Režimy prúdenia:

Random - Udržuje akvárium v ​​režime náhodného prúdenia. Nero 3 náhodne mení prúdenie v priebehu dňa a vytvorí prirodzený pohyb vody vo vašej nádrži.     Pulse - Vytváranie vĺn možno vykonať pomocou Nero 3 v pulznom režime. Tento interval možno zmeniť tak, aby bol v harmónii s potrebami spolu s maximálnym prúdením. Nadmerné vlnenie môže stresovať živočíchy, ale je to skvelá metóda pre zdvíhanie usadenín z ťažko prístupných oblastí.                                       Constant - Nastavte tento režim a zabudnite na všetko! Stačí nastaviť vhodné prúdenie a Nero 3 bude aj naďalej prúdiť touto rýchlosťou, až kým nezmeníte režim alebo prúdenie.                                                                                                                                                                                                                         Schedule - Vytvorte plán, ktorý môže využívať viac rôznych režimov prúdenia. S aplikáciou MyAi je vytvorenie harmonogramu prúdenia jednoduché a možno ho vykonať v priebehu niekoľkých minút!                                                                                                                                                                                              Feed - Tento režim je vhodný v čase kŕmenia. Stačí podržať tlačidlo ovládača po dobu 2-5 sekúnd a tým prepnúť Nero 3 do režimu kŕmenie na 10 minút.                All-Off - Vypnite čerpadlo kedykoľvek budete chcieť. Stačí podržať tlačidlo ovládača po dobu 6 alebo viac sekúnd a tým vypnúť čerpadlo. Opätovným stlačením tlačidla čerpadlo uvediete zase do prevádzky.

AI N3 Control 2

 

<span jsaction="agoMJf:PFBcW;usxOmf:aWLT7;jhKsnd:P7O7bd,F8DmGf;Q4AGo:Gm7gYd,qAKMYb;uFUCPb:pvnm0e,pfE8Hb,PFBcW;f56efd:dJXsye;EnoYf:KNzws,ZJsZZ,JgVSJc;zdMJQc:cCQNKb,ZJsZZ,zchEXc;Ytrrj:JJDvdc;tNR8yc:GeFvjb;oFN6Ye:hij5Wb" jscontroller="Zl5N8" jsmodel="SsMkhd" jsname="txFAF" class="JLqJ4b" data-language-for-alternatives="sk" data-language-to-translate-into="auto" data-phr

Dodatočné parametre

Kategória: Prúdové a prietokové čerpadlá
Hmotnosť: 0.65 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MF Avatar autora | 18.11.2023
Super prúdové čerpadlo, ovládanie, apka. Dno je čisté ako ešte nebolo 👍.
5
AM Avatar autora | 24.1.2023
Vynikajúce čerpadlo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: