AI Nero 5 (11300l/h - 30W)

264,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
30.5.2024

Nero 5 je úplne nové výkonné prúdové čerpadlo od Aqua Illumination (AI), spoločnosti, ktorá je predovšetkým známa ako priekopník LED osvetlenia (AI Sol, AI Prime a Hydra).

 

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Prúdové čerpadlo Nero 5 je prvým počinom firmy Aqua Illumination mimo tradičnú výrobu LED osvetlenia. Avšak zdedilo mnoho skvelých funkcií vďaka skúsenostiam AI s vývojom intuitívneho ovládania osvetlenia ... Veľkou prednosťou je OVLÁDANIE pomocou inteligentného telefónu / tabletu POMOCOU ROVNAKEJ APLIKÁCIE akými sa ovládajú LEDky, takže ak už vlastníte LED osvetlenie AI PRIME HD alebo AI HYDRA 26 / 52HD, budete mať všetko v jednom!
 
 
 
 
Malé, výkonné a chytré!

NERO 5 - prúdové vrtuľové čerpadlo novej generácie
 
 
ai_nero banner
 
 
 
 
Max prúdenie ~ 11.300 l / h (~ 3000 GPH)

Nero 5 od AI vytvára rôzne objemy vodného prúdenia podľa nastavenia ... možno ho opísať ako silné, no zároveň šetrné. Tradičný dizajn vrtuľových čerpadiel produkuje surový prúd, ktorý môže negatívne pôsobiť na koraly. Naopak inovatívne Nero 5 tlačí vodu v širokom páse, ktorý dáva do pohybu krmivo, detritus alebo ďalšie voľne sa pohybujúce častice bez toho, aby priamo poškodzovalo koraly. Čerpadlá hrajú v morskom akváriu rôzne role, avšak ich hlavnou úlohou je produkovať dostatočné prúdenie tak, aby nevznikali tzv. "Mŕtve" miesta s minimálnym pohybom vody, kde by sa usadzoval bioodpad. Ten by mali čerpadlá naopak vyriť tak, aby sa dostal do filtračnej časti a mohol byť odstránený. Pomocou technológie BlueTooth LE môžete čerpadlo prepínať medzi rôznymi nastaveniami (modes), alebo vytvoriť každodennú schéma / program, ktorým budete meniť prúdenie v nádrži v priebehu dňa.
 
ai_nero-5-pump_1

-    Tiché prúdenie (Whisper Quiet)
-    Kontrolovateľné (Controllable)
-    Efektívne (Efficient)
-    Kompaktné (Compact Design)
-    Široký záber prúdenia (Broad Flow)
 
ai_nero-5-pump_2
 
Ovládanie

Čerpadlo sa ovláda pomocou najnovšej technológie BlueTooth LE, tj. Pripojenie čerpadiel je veľmi rýchle, pretože nemusíte vytvárať bezdrôtovú sieť atď. Pred zapojením čerpadlá Aqua Illumination Nero 5 stačí otvoriť aplikáciu "myąi", vybrať vhodný režim a začať ovládať prúdenie vo vlastnom akváriu.
 
Vyberať je možné z rôznych režimov prúdenia a zvoliť ten vhodný pre vlastné koraly a ryby. Chceli by sme vypichnúť 2 režimy, tzv. "Random" (náhodný) a "Schedule modes" (plánovacie režim). U plánovacieho režimu si môžete vytvoriť vlastnú schému celodenného prúdenia, ktoré sa bude meniť v priebehu dňa a využije dostupných režimov a možnosťou nastavenia ... Alebo nastavte Nero 5 na režim "Random" a ponechajte ho vlastnému životu.

Nero 5 je čerpadlo štandardne vybavené ovládačom, ktorý má 1 tlačidlo, tzn. ak nemáte možnosť alebo nechcete momentálne čerpadlo ovládať smartfónom / tabletom / pc, môžete využiť ovládač, kde pomocou tlačidla a jeho pridržaním po rôzne dlhú dobu zmeníte rýchlosť, režim prúdenia alebo dočasne čerpadlo vypnete bez potreby ďalších ovládačov.
 
 
 
Režimy prúdenia:

     Random - nechajte svoje akvárium žiť vlastným životom. Nero 5 bude nádhodne meniť typy prúdenia v priebehu dňa a bude vytvárať prírodné vodné prúdenie naprieč vaším akváriom.
    Pulse - režim, ktorý vytvára vlnenie naprieč akváriom. Interval tvorby vlnenie možno meniť podľa potrieb akvária a živočíchov. Silné prúdenie môže vytvárať u živočíchov určitý druh stresu, avšak je to skvelá metóda ako zvýriť biologické usadeniny (detritus) a tento odfiltrovať.
    Constant - nastavte a oddychujte! Stačí len nastaviť určitú silu prúdenia a Nero 5 tento režim a silu prúdenia bude udržiavať dovtedy než ho zmeníte.
    Schedule - vytvorte si rozvrh rôznych typov prúdenia. Využitím aplikácie myąi si vytvorte rozvrh / plán rôznych typov prúdenie v priebehu dňa. Nastavíte behom pár minút!
    Feed - ak živočíchy kŕmite napriamo, potom čerpadlo s tzv. "Feed" režimom je nutnosťou. V takom prípade stačí pridržať tlačidlo na ovládači na 2-5 sekúnd a Nero 5 sa prepne do tohto režimu na 10 minút.
    All-Off - vypnite čerpadlo kedykoľvek potrebujete. Stačí pridržať tlačidlo ovládača na 6+ sekúnd a čerpadlá sa vypnú. Akonáhle sa tlačidla znovu dotknete, čerpadlá sa zase uvedú do prevádzky.
 
Stiahnite si aplikáciu myąi pre Android Google-Play-100w, verzia pre iOS je dostupná na iTunes App Store App-store-100
 
 
Magnetické upevnenie

Upevnenie čerpadla Nero 5 je otázkou chvíle. Magnetický systém upevnenia je súčasťou balenia a umožňuje rýchly pohyb / umiestnenie čerpadla naprieč nádržou. S uhlom okolo 15 ° môžete Nero 5 namieriť akýmkoľvek smerom podľa potreby. Dvojdielny upevňovací systém zahŕňa vnútorný a vonkajší magnet, ktoré umiestnite proti sebe na sklo s hrúbkou skla do 13mm (1/2 "). Upevňovací systém obsahuje izoláciu, ktorá napomáha tichému chodu čerpadla.
 
ai_nero5_side_w_driver
 
 
 
 
Špecifikácia:

     Max prúdenie ~ 11300 l / h (3000 GPH)
     Max hrúbka skla - 13mm (1/2 ")
     Rozmery (mokrá časť) - 5,4 x 7,15cm (2.1 "x 2.8")
     Spotreba - variabilné ~ 30W @ 120VAC max

 

Čo je súčasťou balenia?

     1x Nero 5 vrtuľové čerpadlo
     1x Nero 5 ovládač
     1x Magnetický upevňovací systém
     1x napájací zdroj
     1x inštrukčnú karta
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Prúdové a prietokové čerpadlá
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: