Ocean Nutrition - Reef Pulse 120g

24,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Vysoko kvalitné práškové krmivo pre koraly. Veľkosti častíc od 5 do 400 mikrónov. Ideálna strava pre veľké množstvo druhov koraloy: Euphyllia, Acropora, Montipora, Clavularia, Goniopora, Zoanthids, Scolymia, Dendronephthya, Stylophora, Pocillopora, Seriatopora, Xenia, Anthelia, Echinopora, Alveopora, Leptastrea, Chalice,…

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Reef pulse
Vysoko kvalitné práškové krmivo pre koraly,  inovatívna zmes vybraného zooplanktónu a fytoplanktónu, ktorá uspokojuje jedinečné výživové potreby mnohých druhov koralov SPS a LPS, červov a bezobratlovcov. Vďaka širokému rozsahu veľkosti častíc od 5 do 400 mikrónov je to ideálna strava pre veľké množstvo druhov koralov (ako sú Euphyllia, Acropora, Montipora, Clavularia, Goniopora, Zoanthids, Scolymia, Dendronephthya, Stylophora, Pocillopora, Seriatopora, Xenia, Anthelia, Echinopora, Alveopora, Leptastrea, Chalice,…).
 
Pri pravidelnom kŕmení s Reef Pulse budú koraly vykazovať rýchlejší rast a intenzívnejšie sfarbenie. Reef Pulse sa môže používať dvoma rôznymi spôsobmi kŕmenia: cieľové kŕmenie alebo kŕmenie v nádrži podľa nasledujúcich pokynov na kŕmenie.
 
Cieľové kŕmenie = Naplňte nádobu 100 ml vody z nádrže a pridajte ¼ čajovej lyžičky Reef pulse v závislosti od hustoty koralov. Nekŕmte viac ako 1 čajovú lyžičku na 400 litrov za deň / Dobre premiešajte / Počas cieľového kŕmenia vypnite filtráciu, skimmer a cirkuláciu (aby ste zabránili okamžitému odstráneniu) / Rozptýlte koncentrovaný roztok krmiva ponad koraly (napr. použitím pipety alebo injekčnej striekačky) / Po konzumácii potravín reštartujte filtráciu, skimmer a cirkuláciu.
 
Kŕmenie nádrže = Naplňte nádobu 500 ml vody z nádrže a pridajte 1 čajovú lyžičku Reef pulse na 400 litrov vody v závislosti od hustoty koralov. Nekŕmte viac ako 1 čajovú lyžičku na 400 litrov denne. / Dobre premiešajte / Vypnite filtráciu a skimmer (aby ste zabránili okamžitému odstráneniu) / Pridajte potravinový roztok do akvária, obehové čerpadlá rozptýlia jedlo / reštartujte filtráciu a skimmer o 10 až 15 minút neskôr (v závislosti od toho, ako rýchlo jedlo sa konzumuje).

    Energetické krmivo pre koraly SPS / LPS a výživný doplnok pre váš útesový tank.
    Chutné mikro častice poskytujúce všetky dôležité živiny.
    Zahŕňa proteínové stimulanty na spustenie kŕmenia u korálov SPS a LPS.
    S vysoko stráviteľnými morskými proteínmi a voľnými aminokyselinami sú stavebnými kameňmi pre útesové organizmy.

Zloženie:

Morské copepods, krill, chobotnice, rybie bielkoviny, droždie, artemia nauplii, mušle, vajcia z morských rýb, morské mikro riasy. 
 

Garantovaná analýza:

Proteín 53,0%
Vláknina 1,0%
Tuk 15,0%
Popol 10,0%
 
Obsah balenia: 120g
 
 
 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť
Hmotnosť: 0.26 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: