Coral Box Battery backup system V2

ZADARMOZADARMO
coral box backup battery v2
179,99 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Najnovšia univerzálna záložná batéria. V prípade výpadku energie udrží všetky kritické komponenty Vášho akvária v prevádzke celé hodiny.

Je možné napájať svetlá, čerpadlá, pumpy a ATO len pomocou záložnej batérie Battery backup V2. To znamená, že malá nádrž môže byť úplne napájaná z batérie a veľká nádrž môže udržiavať dôležité komponenty, ako je spätné čerpadlo a streamy.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Univerzálne

Najnovšia záložná batéria (pumpa extender V2) od Coral Boxu prichádza s niekoľkými vylepšeniami, z ktorých najvýznamnejšia je kompatibilita s každým Coral Boxom a pumpou Jebao / Jecod a mnohými ďalšími značkami čerpadiel. Okrem stream a výtlačných čerpadiel môže slúžiť na napájanie vašich LED diód Coral Box Moon alebo iných značiek nano LED svetiel v prípade výpadku prúdu.

Predchádzajúce zálohovanie batérie vyžadovalo napájanie adaptérom. Nová verzia nevyžaduje adaptér a bude s vašim zariadením fungovať hneď po vybalení z krabice. Tie môžu v prípade výpadku energie udržať všetky kritické komponenty Vášho reefu v prevádzke celé hodiny. Je možné napájať Vaše svetlá, výtlačné čerpadlá, streamy a ATO. Malá nádrž môže byť úplne napájaná z batérie a veľká nádrž môže udržiavať dôležité komponenty, ako je spätné čerpadlo a streamy. Sú kompatibilné s takmer každým produktom s napájaním 12 V a 24 V DC na trhu. 

Jednoduché

Každá záložná batéria obsahuje všetok hardvér, ktorý potrebujete na pripojenie k Vášmu zariadeniu. Jednoducho vložte batériu a zapojte nabíjačku. Použite ďalší port na napájanie Vašich čerpadiel a zapojte ovládač čerpadla do posledného portu, ako je to znázornené vo fotogalérii. Keď je napájanie zapnuté, Vaše čerpadlo / svetlo / ATO bude odoberať energiu zo siete ako obvykle. Ak dôjde k prerušeniu napájania, batéria sa automaticky napája, kým sa úplne nenabije alebo kým sa napájanie neobnoví. Tieto budú napájať jedno zariadenie na jednu batériu. 

Rozmery napájacej jednotky: 14,6 x 12,7 x 7,6 cm (dĺžka x šírka x hĺbka)

Efektívne

Táto batéria je úplne napájaná jednosmerným prúdom a je navrhnutá na priame napájanie Vášho zariadenia. Niektoré zálohy batérií, ako napríklad systémy UPS, sú určené na napájanie striedavého prúdu. Pretože väčšina čerpadiel a svetiel už pracuje na jednosmerný prúd, konverzia striedavého prúdu späť na jednosmerný spôsobí stratu účinnosti až 15%. Pretože Battery backup V2 sa pripájajú priamo do vstupného konektora jednosmerného prúdu na vašom prístroji, nie je potrebné prevádzať striedavý prúd na jednosmerný prúd, vďaka čomu získate viac času prevádzky.

Dodatočné parametre

Kategória: Technika
Hmotnosť: 2.2 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie