Ecotech Marine Vectra VM2 7500 l. /h

459 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
15.7.2024

Najinteligentnejšie výtlačné čerpadlo na svete!

  • flexibilné použitie ako uzavretý obeh alebo spätné čerpadlo
  • individuálne nastaviteľné aktuálne režimy pre vaše koraly
  • maximálne zabezpečenie vďaka redundantnému napájaniu so záložnou batériou (voliteľné)
  • jednoduchá inštalácia a kalibrácia

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Vectra ™ môže byť nastavená na automatickú kalibráciu priamo pre vašu nádrž. Ako výtlačné čerpadlo, táto inteligentná funkcia zabraňuje spätnému prečerpávaniu, ak je čerpadlo vypnuté, a tiež poskytuje neutrálny prietok v režime kŕmenia.
 
Aplikácia Mobius
je navrhnutá tak, aby využívala komunikáciu, pohodlie a znalosť vášho obľúbeného inteligentného zariadenia. S použitím vášho Smart-telefónu, si môžete vytvoriť dokonalé prostredie pre svoj biotop. Urobte si to jednoducho tak, ako sa vám to páči. Je zdarma - začnite ju používať už dnes!
 
Flexibilná inštalácia
Súčasťou pumpy Vectra sú komponenty QuickCouple, tieto namontované spojky poskytujú flexibilitu, aby inštalácia, čistenie a úpravy boli hračkou. Vectra sa môže pochváliť aj schopnosťou otáčať špirálu čerpadla tak, aby sa prispôsobila potrebám vášho vodného nastavenia.
 
  • Jednoduché pripojenie
  • Rýchle nastavenie
  • Rýchla montáž a demontáž

Programy:

Konštantná rýchlosť

Režim konštantných otáčok je predvolený režim Vectra, vďaka ktorému čerpadlo produkuje prietok konštantnou rýchlosťou, ktorá je určená polohou číselníka. 

Režim kŕmenia

Po stlačení tlačidla pumpa Vectra dočasne pozastaví aktuálny režim a bude nečinná, čo umožní vloženie krmiva do nádrže bez toho, aby sa dostalo do prepadu a filtrácie.

Rýchlostný zámok Speed Lock

vám dáva možnosť zablokovať požadovanú rýchlosť na pumpe deaktiváciou ovládacieho tlačidla, ktorý vás chráni pred náhodnými a  nechcenými zmenami rýchlosti.

Hotové režimy:

Lagoonal Random mode: simuluje nízkoenergetické prostredie lagúny. Otáčky čerpadla sa menia pomaly, aby sa obnovili jemné prúdy lagúny.

Reef Crest Random mode: simuluje prostredie útesu s vysokou energiou. Čerpadlo bude často a drasticky meniť rýchlosť, aby simulovalo búrlivé vlny a prudký príliv. Toto je obľúbený program pre SPS koraly. 

Gyre mode: vytvára tokový vzor pozostávajúci z rovnomerných hladín toku v smere a proti smeru hodinových ručičiek pulzujúcich vo zvolenom intervale medzi dvoma sekundami a dvoma hodinami. 

Rozmery (DxŠxV): 11,35 x 19,26 x 17,1 cm; Prietok: 7500l/h; Výtlak: 6,5m; Vstup: 31,75mm, Výstup: 25mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: