MarinLab 1 Test - PROfesionálna analýza vody

29,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Profesionálna analýza vody nielen pre profesionálov!

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

AF_MarinLab logo
 
Chceli by ste vedieť, či je vaša voda vhodná na spotrebu? Potrebujete potvrdiť, že váš filtračný systém robí svoju prácu? Chcete si byť istí, že vaše náročné akváriové organizmy žijú vo vhodných podmienkach?
Naša analýza ICP-OES dokáže zistiť škodlivé alebo dokonca toxické látky, ako aj nežiaduce koncentrácie alebo nedostatky 36 prvkov.
 
 
Voda je životne dôležitá pre všetky známe formy života, ale nie je to len H2O vo vašom vodovodnom kohútiku, zásobovaní RO alebo v akváriu. Vyskúšajte ju pre vás a my vám poskytneme veľmi presnú a komplexnú správu, v ktorej bude uvedené chemické zloženie vašej vzorky.
 
Naša analýza ICP-OES je schopná zistiť škodlivé alebo dokonca toxické látky, ako aj nežiaduce koncentrácie alebo nedostatky 36 prvkov. Použite tieto neoceniteľné informácie, aby ste sa dozvedeli o kvalite svojej vzácnej tekutiny a podľa toho aj konali. Pre akvaristov to neznamená žiadne dohady ani odhady. Môžete ľahko zistiť, ktoré makro a stopové prvky je potrebné doplniť alebo sú nadmerne prítomné. Vaša úloha napodobňovať prírodné vodné prostredie, ktoré vytvára príroda, sa teraz stáva ľahšou.
 
AF_Marinlab tests_icp-01
 
CP-OES (optická emisná spektrometria s indukčne viazanou plazmou) je technika používaná na analýzu chemického zloženia rôznych typov kvapalných vzoriek, napr. pitná voda, odpadová voda alebo morská voda.
 
Naše laboratórium je vybavené jedným z najmodernejších spektrometrov ICP-OES, ktorý je v súčasnosti na trhu k dispozícii. Zahŕňa výslovný dizajn plazmového horáka a patentovaný optický systém s radiálnym a axiálnym pozorovaním, ktorý pracuje v rozsahu vlnových dĺžok medzi 130 - 770 nm. Táto špičková technológia ponúka najvyššie optické rozlíšenie a pozoruhodne presné výsledky pre rôzne typy vzoriek. Jedinečný dizajn prekonáva problémy spojené s testovaním morskej vody.

Zachytenie podrobných snímok a identifikácia chemických zložiek každej vzorky trvá iba 2 sekundy. Neuveriteľne vysoký výkon spracovania tohto systému umožňuje vykonávať podrobnú analýzu so vzorkovacou frekvenciou do 10 Hz.
 
V našom laboratóriu testujeme: Li, Si, I, Ba, Mo, Ni, Mn, Be, Cr, Co, Fe, V, Zn, Hg, Se, Cd, Sn, Sb, As, Al, PB, Ti , Cu, La, Sc, W, Na, Ca, Mg, K, Br, B, Sr, S, P, PO4 + slanosť a KH!
 
AF_icp-02
Ako pripraviť vzorky v niekoľkých jednoduchých krokoch:
 
1.
af_marinlab_image 1
 2.
af_marinlab_image 2
3.
 af_marinlab_image 3
4.
af_marinlab_image 4
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Testy Aqua Forest
Hmotnosť: 0.05 kg
Meraná hodnota: Viac hodnôt - Kompexnú analýzu
Použitie: v morskom akváriu
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: