Build

od 7,90 €

Zvoľte variant

AF Build urýchľuje absorpciu vápnika a uhlíka, čo podporuje rýchly a správny rast koralov.

Objem: 50ml

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.
ml.: 50
Na sklade
Môžeme doručiť do: 25.6.2024
20,90 €
ml.: 10
Vypredané
7,90 €

Podrobný popis

AF Build urýchľuje absorpciu vápnika a uhlíka, ktoré sú rozhodujúce pre vývoj tvrdých koralov. Poskytnutím všetkých nevyhnutných zložiek koralom uľahčuje a urýchľuje kalcifikáciu, čo priaznivo ovplyvňuje rýchlosť rastu. Okrem toho AF Build zvyšuje hladinu pH v útesových akváriách. Udržiavaním pH na správnej a konštantnej úrovni priaznivo pôsobí na rast koralov.

Dlhodobé aberácie úrovne pH majú za následok pomalšiu kalcifikáciu, inhibíciu rastu vápencových rias a v extrémnych prípadoch môžu proces kalcifikácie úplne zastaviť!

Pravidelné používanie AF Build bráni nepriaznivým kolísaniam hladín pH a vyvážením parametrov v akváriu zlepšuje čistotu vody a podporuje rast koralov. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam AF Build znižuje množstvo rias a inhibuje rast patogénnych cyanobaktérií. Rozklad potravy môže byť jednou z príčin poklesu pH, preto by sa AF Build mal používať počas intenzívneho kŕmenia koralov, najmä pri použití vysoko výživného doplnku AF Energy. AF Build obsahuje: jodidy, uhličitan vápenatý.

AF_AF Build_50

Dávkovanie:

1 kvapka na 100 l vody každý druhý deň po zhasnutí svetiel. Neriediť. Nemiešajte spolu s inými výrobkami v jednej nádobe. Liek sa môže dávkovať pomocou dávkovacieho čerpadla. Po otvorení uchovávajte v chladničke, ak teplota presiahne 24 ° C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: