VitaChem Marine (16 oz) 473ml.

44,17 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Kompletný vitamínový prípravok s obsahom prírodných lipidov a aminokyselín a vysokým obsahom vitamínu C. Vhodný pri regenerácii plutiev rýb a pri ochoreniach laterálnej čiary.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

 vita-chem-marine_118ml

 VitaChem Marine a VitaChem fresh sú novými konceptami od základu. Ich vitamínový vzorec a metodika vychádza z požiadavky: - dajte živočíchom a rybám presne to čo im chýba z ich prirodzeného HABITATu (prirodzeného biotopu / miesta výskytu). Svetovo uznávaný biológ, p. John Nobles robil výskum v spolupráci so spoločnosťou Boyd Enterprises so zameraním na morské a sladkovodné prostredie. Po viac ako 10tich rokoch experimentov s tisíckami druhmi živočíchov v bežných chovateľských podmienkach a hi-tech nádržiach, Boyd Enterprises, Inc. uvádza najefektívnejší koncentrovaný prírodný vitamín, ktorý kedy bol komerčne ponúkaný v akvárijnom odvetví. VitaChem Marine má najväčší obsah vitamínu C medzi podobnými prípravkami na trhu.


VÝHODY POUŽÍVANIA VitaChem:

Rýchlejší rast
Podporuje apetít
Zvýšená odolnosť voči chorobám
Skvelé pre útesové akváriá, koraly, filtre a kŕmidlá
Vylepšená omega-3
Rýchla regenerácia plutiev
Nádherné a intenzívne prírodné farby
Vynikajúca pridaná nutričná hodnota pre Tangs a AngelfishZvyšuje odolnosť proti chorobám

Vita-chem Marine obsahuje 37 v prírode sa vyskytujúcich extraktov zo živých organizmov a v prírode sa vyskytujúcich amino kyselín
Vita-chem pre sladkovodné použitie obsahuje 30 v prírode sa vyskytujúcich extraktov, ktoré sú spojené s v prírode sa vyskytujúcimi amino kyselinami, ktoré sú vstrebávané tkanivami rýb.
Nejde len o vitamínový prípravok, ale ide o jediné riešenie, ktoré obsahuje látky, ktoré ryby prijímajú vo svojom životnom prostredí, a ktoré im chýba v zajatí.
Dostupné v komerčnom balení a väčších baleniach pre chovateľov a rybníky.DLHŠÍ ŽIVOT - ryby často žijú 3 až 4 krát dlhšie


index boyd
VitaChem Marine pomáha vytvárať prírodné prostredie a podporuje rozmnožovacie inštinkty v akvarijnom prostredí (v sladkovodnom i morskom).
Zvýrazňuje prírodné sfarbenie rýb, ktoré majú vo svojom životnom prostredí - testované viac ako 3 roky najskúsenejšími chovateľovi a odborníkmi

VitaChem Marine je multi-vitamínový prípravok, ktorý sa rozpúšťa vo vode a vstrebáva v tkanivách - ide o exkluzívny a revolučný koncept vo výrobe vitamínových doplnkov pre sladkovodné a morské živočíchy a ryby. Skvele pôsobí na regeneráciu plutiev a proti chorobe tzv. "Lateral line disease" (čo vlastne nie je choroba, ale umelo vyvolaný ekologický stav u rýb).

 

Návod na použitie: Dobre pretrepte, pridajte 1 kvapku na 3,8 litra priamo do akváriovej vody alebo pred denným kŕmením pridajte niekoľko kvapiek na krmivo.. Skladujte na chladnom a suchom mieste alebo v chladničke.

 

vita-chem-marine_118ml

Dostupné v baleniach:

VitaChem Marine (4 oz) 118ml
VitaChem Marine (16 oz) 473ml
VitaChem Marine (galon) 3785ml

 

 

 

 

 

 

 

 

Môžem používať sladkovodný prípravok VitaChem Fresh v mojom morskom akváriu alebo naopak?
Áno, môžete používať ktorýkoľvek prípravok bez neblahých dôsledkov. Avšak pre optimálne využitie výhod vyplývajúcich z konkrétneho produktu by ste mali používať ten daný, vhodný prípravok pre Váš typ akvária.

Bude prípravok Vita-chem absorbovaný aktívnym uhlím?
Nie, nemusíte sa obávať. Aktívne uhlie neodstraňuje prípravok Vita-chem ...

Budú mať z tohto vitamínového přípavku prospech tiež bezstavovce a koraly?
Áno, akýkoľvek živý organizmus v akváriu bude mať z použitia tohto lieku prospech, pretože sa rozpúšťa v ich tkanivách.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a aminokyseliny
Hmotnosť: 0.475 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

index boyd História sa začala akváriovou filtráciou Dicka Boyda v roku 1960 s filtračným médiom typu všetko v jednom - Chemi-pure. To sa začalo naďalej rozširovať ako najspoľahlivejšie médium na prevádzku zdravých a prosperujúcich akvárií. V priebehu rokov Jeff Turner udržiaval ducha Boyd nažive zlepšovaním dôsledných výrobných techník a pokračovaním vo vývoji nových inovatívnych produktov pre akváriá.

Chemi-pure je originálny produkt akváriovej filtrácie typu všetko v jednom.
Chemi-pure Elite redukuje riasy elimináciou fosfátov.
Chemiclean lieči červené, čierne, modrozelené a metánové (bublinky) škvrny spôsobené cyanobaktériami.
Vitamínový doplnok Vita-chem maximalizuje zdravie sladkovodných a morských rýb poskytovaním nevyhnutných živín.
Chemi-pure Blue rýchlo odstraňuje fosfáty.
Chemi-pure Green je špeciálne vytvorený pre sladkovodné akváriá.

Starostlivou pozornosťou venovanou detailom sme zachovali rovnaké štandardy, presnosť a kvalitu v našich produktoch, akými bol Dick Boyd známy. Ako sa naša klientská základňa neustále rozširuje, pre každú akváriovú aplikáciu sme pridali nové veľkosti Bulk, Grande, Mini a Nano. Napriek zmenám vo filtračných technikách a technológiách zostávajú naše Chemi-pure a jej sesterské výrobky najúčinnejším a najefektívnejším spôsobom, ako vytvoriť krásne a zdravé akvárium.

V snahe zaistiť budúci úspech Boydovcov priviedol Jeff v roku 2019 všetky tri podniky pod jednu strechu. Získali sme nové výrobné priestory s rozlohou 20 000 štvorcových stôp, ktoré sa nachádzajú vo Fort Lauderdale na Floride, v ktorom sú dnes umiestnené výrobné zariadenia pre Chemi-pure, Jellyfish Art a Reef Aquaria Design.

Hobbyisti a majitelia akvárií dôverujú spoločnosti Chemi-pure preto, že im dávajú najlepšie produkty pre akváriá, a naďalej prekročujú ich očakávania.

chemipure-990x400_banner1