Indonesia PREMIUM Live Rock - Živá skala

29,99 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Vysoko kvalitné živé skaly s výbornou štruktúrou pórovitosti a skvelou farbou. Live Rock je živý filter, ktorý niekoľkonásobne zvýši váš úspech pri udržiavaní morského života.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Indonesia PREMIUM Live Rock sú veľmi kvalitné a veľmi žiadané živé skaly s výbornou štruktúrou pórovitosti a skvelou farbou. Kusy sú menšie až stredne veľké (veľké).

Live Rock je absolútnou výhodou pre všetky morské akvária. Live Rock je živý filter, ktorý niekoľkonásobne zvýši váš úspech pri udržiavaní morského života v porovnaní s akváriami, ktoré ho nemajú.

ZLEPŠUJÚ KVALITU VODY A SÚ KRÁSNE. Existuje mnoho dôvodov, prečo sa živá skala stala tak populárnou medzi akvaristami. Najdôležitejšie je, že ide o prírodné filtračné zariadenie, ktoré pomáha udržiavať uzavretý akvarijný systém. Dodáva sa v rôznych tvaroch, ktoré dodajú vašej nádrži prirodzený vzhľad pre vás aj vašich obyvateľov akvária. Štruktúra trhlín a pórov na indonézskej živej skale jej umožňujú zväčšiť plochu, čo vedie k vynikajúcim miestam pre rozmnožovanie a množenie všetkého mikro a makro života, ako sú prospešné baktérie a mikroplanktón. A navyše všetky vyzerajú skvele!

  • Na fotografiách sú skaly z aktuálnej ponuky!
  • Skaly sú pripravené na okamžité použitie.
  • Bez nežiadúcich rias a parazitov ako Aiptasia, Majano a pod.
  • Uvedená cena je za jeden kilogram.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: