• 1 z 3
 
Náhrada uhlíka bez fosfátov. Veľké póry pre maximálne odstránenie organickej záťaže.
Ideálne na použitie vo vysadených rastlinných nádržiach a v koralových útesoch - nevyluhuje fosfáty,
Žiadny vplyv na stopové minerály a dôležité živiny.
 
od 7,53 €
Značka Seachem Laboratories
Kategória Seachem
Zvoľte variantu
renew ml.: 250 Skladom
Môžeme doručiť do: 22.1.2021
7,53 €
   
renew 1l ml.: 1000 Skladom
Môžeme doručiť do: 22.1.2021
22,42 €
   
 

seachem logo@2x

 

Renew ™ je ideálny na použitie v systémoch, kde predstavuje problém fosfát uvoľnený zo všetkých aktivovaných uhlíkov. Renew ™ je tiež menej agresívny ako uhlík, takže je vhodný pre koralové útesy a vysadené rastlinné akvária. Je tiež výhodné použiť ho v akváriách s mäkkou vodou, kde vlastnosť zvyšovania pH mnohých uhlíkov nie je výhodou. Renew ™ odstráni organické látky a častice v submikrónovom rozmedzí; Pomôže tiež kontrolovať amoniak, dusičnany a fosfáty.

 

 
renew
 

Použitie:

Renew ™ by sa mal používať úplne rovnakým spôsobom ako aktívne uhlie. Použite 250 ml na každých 120 - 160 l (30 - 40 amerických galónov). Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by mal byť Renew ™ umiestnený tak, aby sa maximalizoval prietok vody cez toto filtračné médium. Používajte vo filtračnom vrecku, ako je napríklad Zip Bag ™. Aj keď je Renew ™ čistý, je vhodné ho pred použitím opláchnuť. Vydrží približne rovnako ako uhlík (4–6 týždňov).
 
renew-bulk
 
 
 
Najčastejšie otázky:
 
Odstráni Renew ™ liečivá z vody v akváriu? A aké efektívne je obnovenie pri odstraňovaní bielkovín?

Odpoveď: Áno, Renew ™ v obmedzenej miere odstráni z vody proteíny a lieky. Renew ™ je ekonomický zdroj uhlíka, ale ak hľadáte produkt na odstránenie liečiv, odporučil by som MatrixCarbon ™ ,  na odstránenie ťažkých kovov alebo medi  použite CupriSorb ™.
 
 Vidím, že MatrixCarbon ™ je pri filtrácii agresívnejší a má vyššiu kapacitu ako Renew ™. V akých situáciách by som mal použiť Renew ™?

Odpoveď: V nádržiach s rastlinami alebo koralovým útesom môže byť výhodné ponechať v nádrži niektoré organické látky, aby boli dostupné pre ryby, rastliny alebo koraly. V týchto situáciách umožňuje médium ako Renew ™ kontrolu organických látok bez úplného vyčerpania ako pri agresívnejších médiách. Okrem toho Renew ™ nebude lúhovať do nádrže vôbec žiadny fosfát, čo je vynikajúce pre použitie v situáciách, kde sú prísne kontrolované fosfáty.
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: