Chemi Pure (10 oz) 283g

13,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Filtruje nadbytočné nečistoty a živiny a čistí vašu nádrž. Rýchlo a bezpečne odstraňuje rozpustené organické nečistoty, potravu a ďalšie drobné nečistoty, ktoré priamo odfiltruje z morskej alebo sladkovodnej nádrže.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

chemi-pure grande

Chemi-pure rýchlo filtruje nadbytočné nečistoty a živiny, ktorými sa živia baktérie a zamedzuje tak ich bujnenie a čistí vašu nádrž. Voda sa vo väčšine akvárií s rybami časom stáva "zahmlená", špinavá alebo kalná, pretože baktérie spotrebovávajú odpad a tým sa rozmnožujú - to spôsobuje zakalenie ... Chemi-pure rýchlo a bezpečne odstraňuje rozpustené organické nečistoty, potravu a ďalšie drobné nečistoty, ktoré priamo odfiltruje z morskej alebo sladkovodnej nádrže a tým zabraňuje väčšiemu rozšíreniu baktérií.

Chemi-pure je filtračné médium, ktoré sa jednoducho používa a je vhodné pre všetky druhy akvárií. Vyrába sa za pomoci najmodernejších technológií. Chemi-pure je veľmi ekonomický a poskytuje bezproblémovú filtráciu. Chemi-pure je je zmes vysoko kvalitného aktívneho uhlia a iónomeničov v nylonovom filtračnom vrecku. Aktívne uhlie filtruje častice nečistôt, zatiaľ čo iónomeniče pomáhajú odstraňovať dusíkaté látky (čpavok a nitráty), ktoré sú nebezpečné rybám. Stabilizuje chemické zloženie vody a zároveň podporuje stabilnú úroveň pH. Ďalší dôvod prečo ho používajú akvaristi celosvetovo už niekoľko rokov na zlepšenie životného prostredia a zdravia v ich akváriu.


VÝHODY POUŽÍVANIA CHEMI-PURE:

DLHŠÍ ŽIVOT - ryby často žijú 3 až 4 krát dlhšie
KONŠTANTNÉ pH - vždy v bezpečnom rozmedzí
CHRÁNI POTREBNÉ ORGANIZMY - bez nebezpečenstva znečistenia
Oplachujte čistejšie - rýchlejšie ako kedykoľvek predtým!
ODSTRAŇUJE TOXICKÉ PRVKY - vrátane medi a fenolu
ODSTRAŇUJE ORGANICKÉ ZNEČISTENIE
RÝCHLE ODPOVEDE - neurologické reakcie podobné rybám v prirodzenom prostredí
PRE MORSKĚ AJ SLADKOVODNĚ AKVˇARIUM - pomáha prosperovať všetkým druhom
KRIŠTÁĹOVO JASNÁ VODA - vždy číra modro-biela voda
TERAZ S QUICKWASH CARBON ™ - špeciálny 0,08 mm extrudovaný granulovaný aktívny uhlík, ktorý má o 30% väčšiu plochu povrchu ako náš pôvodný uhlík a je predpraný

index boyd
Chemi-pure zostáva revolučným výrobkom už viac ako 60 rokov a prakticky všetky akváriové filtračné médiá boli po ňom napodobňované! Či je akvárium veľké alebo malé, Chemi-pure produkuje konzistentné výsledky, ktoré uľahčujú údržbu krásneho a zdravého akvária.

Chemi-pure je možné používať so všetkými typmi vody ako chemický absorpčný filter, generátor iónov a výmenná jednotka, aby pozitívne udržiaval pH na perfektnej a konštantnej úrovni. Chemi-pure je tiež fantastický pre použitie s africkými cichlídami alebo discusmi! Chemi-pure neodstraňuje stopové prvky a je jediným filtračným médiom, ktoré pomáha pri prirodzenej rovnováhe kladných a záporných nábojov, s dôrazom na prospešný záporný ión. Teraz obsahuje QuickWash Carbon ™, naše najnovšie vylepšenie pôvodnej formulácie Chemi-pure. Tento uhlík je peletizovaný a predpraný tak, že poskytuje najlepšiu kombináciu povrchovej plochy, veľkosti pórov a obsahu prachu, čo z neho robí ideálne filtračné riešenie pre sladké aj slané vody.

 

Pokyny: Uchovávajte Chemi-pure zapečatené v nádobe až do použitia. Opláchnite sáčok pod tečúcou vodou po dobu 5 až 10 sekúnd, vložte sáčok do oblasti s vysokým prietokom, kanistrového filtra alebo inej filtračnej nádoby. Chemi-pure by sa mal vymeniť približne každé 2 až 4 mesiace v závislosti od biologického zaťaženia. Ak sa použije viac ako jedno filtračné vrecko Chemi-pure, vymieňajte ich postupne každý týždeň, kým nevymeníte všetky vrecká.

 

chemipure-colage

Dostupné v baleniach:

Chemi-pure (5 oz) 141g. = pre objem akvária do 95 litrov
Chemi-pure (10 oz) 283g = pre objem akvária do 189 litrov
Chemi-pure Grande (40 oz) 1134g = pre objem akvária 662 - 757 litrov
Chemi-pure BULK (6 x 5 oz) 6 x 141g = 6 balení, každé jednotlivé balenie pre objem akvária do 95 litrov
Chemi-pure BULK (6 x 10 oz) 6 x 283g = 6 balení, každé jednotlivé balenie pre objem akvária do 189 litrov

 

 

 

 

 

 

 

 

chemipure-guide-NEW- compare

 

 


Dodatočné parametre

Kategória: Boyd Enterprises
Hmotnosť: 0.33 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

index boyd História sa začala akváriovou filtráciou Dicka Boyda v roku 1960 s filtračným médiom typu všetko v jednom - Chemi-pure. To sa začalo naďalej rozširovať ako najspoľahlivejšie médium na prevádzku zdravých a prosperujúcich akvárií. V priebehu rokov Jeff Turner udržiaval ducha Boyd nažive zlepšovaním dôsledných výrobných techník a pokračovaním vo vývoji nových inovatívnych produktov pre akváriá.

Chemi-pure je originálny produkt akváriovej filtrácie typu všetko v jednom.
Chemi-pure Elite redukuje riasy elimináciou fosfátov.
Chemiclean lieči červené, čierne, modrozelené a metánové (bublinky) škvrny spôsobené cyanobaktériami.
Vitamínový doplnok Vita-chem maximalizuje zdravie sladkovodných a morských rýb poskytovaním nevyhnutných živín.
Chemi-pure Blue rýchlo odstraňuje fosfáty.
Chemi-pure Green je špeciálne vytvorený pre sladkovodné akváriá.

Starostlivou pozornosťou venovanou detailom sme zachovali rovnaké štandardy, presnosť a kvalitu v našich produktoch, akými bol Dick Boyd známy. Ako sa naša klientská základňa neustále rozširuje, pre každú akváriovú aplikáciu sme pridali nové veľkosti Bulk, Grande, Mini a Nano. Napriek zmenám vo filtračných technikách a technológiách zostávajú naše Chemi-pure a jej sesterské výrobky najúčinnejším a najefektívnejším spôsobom, ako vytvoriť krásne a zdravé akvárium.

V snahe zaistiť budúci úspech Boydovcov priviedol Jeff v roku 2019 všetky tri podniky pod jednu strechu. Získali sme nové výrobné priestory s rozlohou 20 000 štvorcových stôp, ktoré sa nachádzajú vo Fort Lauderdale na Floride, v ktorom sú dnes umiestnené výrobné zariadenia pre Chemi-pure, Jellyfish Art a Reef Aquaria Design.

Hobbyisti a majitelia akvárií dôverujú spoločnosti Chemi-pure preto, že im dávajú najlepšie produkty pre akváriá, a naďalej prekročujú ich očakávania.

chemipure-990x400_banner1