CaribSea South Seas Shelf Rock 18,14 kg

139,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
15.7.2024

Aragonitová hornina fosílneho pôvodu.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

 Prírodné a lacné

Prirodzené procesy zvetrávania v priebehu storočí vytvorili fantastické tvary South Seas Base Rock prostredníctvom erózie a ťažby vápenca. LifeRocks of CaribSea sú aragonitové horniny fosílneho pôvodu, ktoré sa získavajú zo suchých útesov. Tvorený prírodou, každý kameň je jedinečný. Každý jeden má svoj jedinečný charakter. Vďaka tomu sú LifeRocks ideálne na stavbu veľkolepých a individuálnych útesových nádrží.

Optimálne životné podmienky

Kamene sú vhodné na stavbu útesov a dekoráciu morských, útesových a sladkovodných nádrží. Tvar South Seas Shelf Rocks je ideálny ako základ. Vďaka rovným povrchom je možné kamene stabilne stohovať. Veľmi vhodné sú aj na náhorné plošiny v útese. Štruktúra povrchu a pórovitosť kameňov umožňuje baktériám rýchlo kolonizovať útes. Na rozdiel od LifeRocks nemajú South Seas Shelf Rocks žiadny dodatočný bakteriálny povlak, a preto sú výhodnou alternatívou k LifeRocks. Tieto skaly môžete tiež ideálne zmiešať s útesovými skalami z radu LifeRocks. South Seas Base Rock môže byť tiež zaujímavým a realistickým doplnkom biómu púštnych plazov.

Žiadne ničenie ekosystémov
 
Aj keď to málokto povie nahlas: množstvo živej horniny dostupné na trhu prevyšuje množstvo, ktoré sa dá legálne vyťažiť. LifeRocks sa získavajú trvalo udržateľným spôsobom a sú zaručené bez zničenia existujúcich ekosystémov. Preto je použitie CaribSea South Seas Base Rock ako alternatívy k živej skale aktívnym príspevkom k ochrane životného prostredia.
 
Bez chemikálií
 
Extrakcia LifeRocks z fosílnych útesov ich robí dokonalými nielen na pohľad. Ich chemické a štruktúrne zloženie je tiež prirodzené. LifeRocks sú absolútne bez silikátov, a preto sa nemusíte obávať žiadnych iných chemikálií. V porovnaní so živou horninou tiež vykazujú nižšiu nutričnú záťaž!
 
Kamene CaribSea sú voľne balené v kartónových škatuliach. To znamená, že v prípade balíkovej zásielky (napr. Packeta, GLS atď.) sa kamene môžu zlomiť alebo sa môžu z nich odlomiť drobné časti. Závisí to od toho, ako poskytovateľ prepravných služieb nakladá s balíkmi. Je to súčasť procesu prepravy kameňov, a preto nie je dôvodom na reklamáciu. Ak si neželáte, aby sa skaly prepravovali týmto spôsobom, objednajte si kamene u svojho predajcu s paletovou dopravou. Je to drahšie, ale zaisťuje lepšie zabezpečenie boxov počas prepravy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dekorácie
Hmotnosť: 18.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: