Ocean Prime Copepods 2mm 50g

12,50 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Ocean Prime Copepods, 100% čisté a prírodné. Prírodná zmes zooplanktónu pre koraly, medúzy, krevety, filtračné organizmy, ryby, larválne štádiá rýb, a mnoho ďalších.

Vhodné pre morské a sladkovodné ryby, koraly, bezstavovce a kôrovce.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Copepods sú typom zooplanktónu - drobných kôrovcov, ktoré sa považujú za najväčší biologický zdroj na svete. Väčšina vodných druhov je závislá od copepodov
počas určitých vývojových fáz svojho života alebo počas ich celého životného cyklu. Konzumujú ich ryby, larválne štádiá rýb, koraly, medúzy, krevety, filtračné organizmy a mnoho ďalších.

Ocean Prime Copepods majú vyvážený nutričný profil, ktorý spĺňa požiadavky rýb, kôrovcov, bezstavovcov a koralov. Typický obsah lipidov je 10 až 15% a obsah proteínov asi 50% suchej hmotnosti. Lipidy sú bohaté na esenciálne mastné kyseliny, pretože DHA a EPA sa viažu na fosfolipidy a tiež obsahujú vysoké hladiny pigmentov, ako je astaxantín.

Ocean Prime Copepods sa zbierajú v čistých, neznečistených arktických vodách spôsobom šetrným k životnému prostrediu. Konzervačná technika neobsahuje žiadne škodlivé prísady, vďaka ktorým je nutričná kvalita omnoho lepšia v porovnaní so zmrazeným krmivom. Ocean Prime Copepods sú stopercentne čisté. Pred použitím nie je potrebné žiadne oplachovanie. Produkt je sterilizovaný pre biologickú bezpečnosť a minimalizáciu úniku živín. Bez pridaných konzervačných látok. Ľahká manipulácia, dávkovanie a skladovanie.

Toto krmivo je vhodné pre morské a sladkovodné ryby, koraly, bezstavovce a kôrovce. Ak sa Ocean Prime používa ako doplnkové krmivo, bude hrať zásadnú úlohu pri sfarbení, raste a prežití. Vďaka svojmu vztlaku má Ocean Prime vynikajúcu mieru odchytu bezstavovcami, ako sú koraly a kôrovce, a ryby tiež s nadšením prijímajú toto jedinečné jedlo. Ocean Prime sa môže používať ako kompletná náhrada krmiva artemia / brine shrimp. Kŕmenie rýb stravou obsahujúcou až 25% Ocean Prime sa vám odvďačí zvýšenou imunitou a zvýšenou sexuálnou zrelosťou.


Dostupné balenia: Ocean Prime sa dodáva v 50 g sáčkoch obsahujúcich copepods vo veľkosti 2mm, alebo 500-700 mikrónov (0,5 - 0,7mm)

ocean prime 2mm

Inštrukcie:

Po otvorení:

Pokiaľ je hliníkové vrecko zatvorené, môžete copepody uchovávať pri izbovej teplote až 3 roky. Po otvorení musíte s obsahom zaobchádzať ako s čerstvým produktom. Používajte iba čisté nástroje (napr. lyžicu) a snažte sa zabrániť krížovej kontaminácii. Vrecko zatvorte gumičkou alebo svorkou vrecka, aby nedochádzalo k prístupu kyslíku, a vložte ho do chladničky. Po otvorení krmivo používajte do 1 - 3 týždňov.

V prípade menších nádrží alebo v snahe vyhnúť sa rybím zápachom v chladničke je lepšie skladovať copepody v mrazničke. Vyprázdnite vrecko, rozdeľte krmivo na jednotlivé dávky a vložte ich do mrazničky. Takto skladované copepody použite do 3 mesiacov.

Kŕmte iba toľko, koľko vaše akvárium spotrebuje za 3-5 minút.

ocean prime waarschuwing label site

Tu vidíte planktón 500-700 mikrónov pod mikroskopom pri 40-násobnom zväčšení. Ako vidíte, väčšina copepodov je celých a neporušených. Pretože copepody sú neporušené, dokonca aj tí najvyberavejší jedáci budú reagovať na Ocean Prime Copepods. ocean prime

 

Technická analýza:

Obsah:

100% celý druh planktónu

Veľkosť druhu:

2mm a 500 – 700 µm

Druhy:

Copepods (Calanus, Temora, Pseudocalanus, Paracalanus, Acartia, Centropages and Oithona)

Skladovateľnosť:

Produkt je sterilný a neobsahuje žiadne baktérie. Čas použiteľnosti neotvoreného balenia je 3 roky pri izbovej teplote, ale po tomto dátume môže mať dobrú kvalitu (na obale je uvedený dátum minimálnej trvanlivosti). Otvorené balenie je potrebné uchovávať v chlade a uchovávať v chlade niekoľko dní. Môže sa tiež zmraziť a uchovávať zmrazené až 3 mesiace.

 

 

Priemerný nutričný obsah konzervovaného planktónu:

Obsah

Percentá

Voda

85%

Lipidy

12 % suchej hmotnosti

Proteíny

51 % suchej hmotnosti

Uhľohydráty

27 % suchej hmotnosti

Popol

10 % suchej hmotnosti

Omega-3 mastné kyseliny

30 mg/g suchej hmotnosti

Astaxantin

20 µg/g suchej hmotnosti

 

Často kladené otázky:

Čo sú to Prime Copepods?

Ocean Prime Copepods sú rôzne druhy divo žijúceho planktónu z arktických vôd. Dodávajú sa v 50 g vreckách a majú trvanlivosť až 3 roky.

Sú copepody v Ocean Prime nažive?

Nie, Prime Copepods nie sú nažive.

Sú copepody v Ocean Prime (zmrazené) sušené?

Nie, Copepods Ocean Prime sú čerstvé,ako keď ich nájdete v oceáne.

Sú copepody v Ocean Prime v tekutine alebo v plyne?

Nie, nie je pridaná žiadna kvapalina ani plyn. Tekutina vo vnútri je úplne prírodná.

Nie sú pridané žiadne konzervačné látky, ako je dosiahnuté, že majú trvanlivosť až 3 roky?

Konzervácia spočíva v úprave obalu.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné krmivá
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: