D-D Reverzná osmóza 50GPD

114,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
15.7.2024

Dôležitosť používania vody z reverznej osmósy (RO) pre akváriovú potrebu by nemala byť podceňovaná, a preto D-D ponúka vhodný sortiment vysoko kvalitných reverzných osmóz pre všetky aplikácie.

Voda z reverznej osmózy je zbavená chlóru, chloramínu, dusičnanov, fosforečnanov a ťažkých kovov a je ideálna na prípravu slanej vody pre morské akvária. Zároveň ju možno použiť na potreby sladkovodných akvárií alebo na doplňovanie odparenej vody.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Systém RO sa skladá z 3 častí:

1 - predfiltra 10" 5 mikrónov na odstránenie sedimentov a nečistôt z kohútikovej vody slúžiace na ochranu membrány pred zanesením a predĺženie jej životnosti. Táto náplň je umiestnená v priehľadnej nádobe, t.j. je možné sledovať farbu predfiltra a teda jeho životnosť. Odporúčame výmenu tohto predfiltra v intervaloch kratších ako 6mesiacov.

2 - uhlíkový filter 10" 10 mikrónov. Tento uhlíkový filter je navrhnutý tak, aby odstránil z vody chlór. Odporúčame výmenu tohto filtra v intervaloch kratších ako 6 mesiacov.

3 - membrána a celé zariadenie. V tejto časti je uložená membrána. Všetky D-D membrány sú vysoko kvalitné tentkovrstvové membrány.

 

"Plug & Play"

  • Všetky D-D RO sú ponúkané v nasledujúcej konfigurácii: obmedzovač prietoku s integrovaným splachovacím ventilom membrány
  • vlastný konektor
  • konektor so závitom
  • 2m trubica s priemerom 1/4", v bielej, modrej a oranžovej
  • sedlový ventil pre odpadovú trubicu
  • kľúč pre montáž/demontáž filtrov
  • pokyny

Rozmery:

Výška: 39cm

Hĺbka: 13cm

Šírka: 35cm

 

Výkon:

Pri výbere jednotky RO nezabudnite, že na výstupný prietok má vplyv teplota a tlak. Hodnoty 50/75 a 150 GDP sa vzťahujú na americké galóny pri normálnom tlaku a teplote 25C. V praxi je kohútiková voda studenšia, t.j. prietok, výkon RO bude nižší.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Reverzná osmóza - zostavy
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: