OCEAN NUTRITION Artemia/Brine shrimp eggs Pre-mix

od 4,65 €

Zvoľte variant

Zmes vajíčok artémie a soli pripravená k okamžitému liahnutiu.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.
g.: 50
Na sklade
Môžeme doručiť do: 26.6.2024
6,99 €
g.: 30
Vypredané
4,65 €

Podrobný popis

Pripravené okamžite k liahnutia! Riešenie všetko v jednom pre začatie chovu artémie.

Zabudnite na odmeriavanie a soľ, pripravili sme pre vás perfektnú zmes soli a vajíčok artémie z Veľkého Soľného jazera. Jednoducho pridajte čistú vodu, zaistite prevzdušnenie a budete pripravení na začatie liahnutia.

Inovovaný typ vnútorného balenia Nitro zaručuje vynikajúcu liahnutia. Ideálne pre akvária s imitáciou útesov a pre malé rybky.

Pokyny pre liahnutie:

Balenie 30g zmiešajte s 1 litrom vody. Balenie 50g je určené na zmiešanie v 2 litroch vody.

Umiestnite celý obsah vrecka zmiešajte s vodovodnou vodou a nalejte zmes do kónickej nádoby so zapnutým vzduchovaním. Počas inkubačnej doby kontrolujte, či je teplota vody udržiavaná v rozmedzí 26 až 29 ° C. (Dbajte na to, aby nedošlo k prekročeniu teploty 30 ° C, pretože nesprávna regulácia teploty je jednou z hlavných príčin problémov pri liahnutia.) Vzduchové potrubie by malo dosahovať až na dno liahnuce nádoby, aby bolo zaistené intenzívne a homogénne miešanie. Použitie vzduchových kameňov nie je odporúčané. Kontrolujte, či vzduch pracuje s vajíčkami. Počas 18 až 30 hodín sa z vajíčok vyliahnu veľmi malé, takmer mikroskopické Nauplie (mláďatá). Môžete začať odber vybratím vzduchovej rúrky. Počkajte dve až päť minút, kým sa oranžové Nauplie nedostanú na dno kužela. Nauplie sú tiež priťahované svetlom a môžu byť privábenie na určité miesto pomocou malej svetelnej baterky. Po 24 hodinách zastavte kompresor a počkajte 10 minút, kým sa Nauplie neusadia na dne. Prázdne schránky budú plávať na hladine. Odstráňte nauplie pomocou sitká, opláchnite ich vodou z vodovodu a nakŕmte svoje ryby.

Zloženie:

vajíčka artémie, morská soľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: