AF Probiotic reef salt 22kg

81,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Plne syntetická morská soľ s probiotikami pre chov a kultiváciu koralov.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

SOFT CORAL  CLAMS  LPS CORAL  SPS CORAL  FISH  NP CORAL

Plne syntetická morská soľ vytvorená pre chov a kultiváciu koralov. Jej vzorec zloženia je navrhnutý tak, aby vytváral najlepšie podmienky pre morské živočíchy. Mikronutrienty a makronutrienty obsiahnuté vo vzorci spĺňajú požiadavku koralov na správny rast a pigmentáciu. Probiotické baktérie obsiahnuté v soli znižujú obsah dusičnanov a fosfátov a bránia rastu patogénnych baktérií v morskom akváriu. Po rozpustení soli sa čerstvo pripravená morská voda môže okamžite použiť. Pri zakladaní nových akvárií sa odporúča, aby prvé živočíchy boli umiestnené do akvária najskôr po 10-14 dňoch po naplnení akvária. Soľ obsahuje bromidy, ktoré sú obsiahnuté v prírodnej morskej vode, takže ju NEODPORÚČAME používať vo filtračných systémoch kde sa používa ozón (u takýchto systémov je vhodné použiť REEF SALT). Kvôli obsahu probiotických baktérií by sa hodnota dKH mala udržiavať na 6,5 - 8,0. Vyššie hodnoty môžu mať negatívny vplyv na rast koralov SPS.

 

Inštrukcie na používanie:

Soľ sa rozpustí v predtým pripravenej demineralizovanej vode (z reverznej osmózy). Teplota vody by mala byť asi 24 ° C. Pre salinitu 1,025 (33 ppt) sa rozpustí cca. 390 g / 10 l vody. Roztok sa intenzívne mieša asi 15 minút. Keď je soľ úplne rozpustená a roztok je číry, slaná voda je pripravená na použitie. Soľ udržiavajte na suchom a tmavom mieste. Po rozpustení použite soľ do 24 hodín. Pri použití Probiotic Reef Salt sa neodporúča vykonávať väčšie výmeny vody ako 10-15%. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok iba na použitie v akváriu. Nie je vhodná na ľudskú spotrebu. Na požiadanie je k dispozícii karta bezpečnostných údajov.

 

 

Výrobky Aquaforest sa vyrábajú v EÚ pod prísnym laboratórnym dohľadom, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality. Každý produkt sa pripravuje zo starostlivo vybraných surovín v množstvách, o ktorých sa preukázalo, že poskytujú konzistentné zloženie.

Parametre soli:

 • 24°C / 75.2°F
 • Cl – 19000-19500 mg/l
 • Na – 9720-11880 mg/l
 • Mg – 1300-1360 mg/l
 • S – 810-990 mg/l
 • Ca – 410-430 mg/l
 • K – 360-380 mg/l
 • B – 4,05 – 5,0 mg/l
 • Sr – 7,2-8,8 mg/l
 • dKH – 7,4-8,2
 • pH – 8,0-8,2

 

Ako testuje sortiment morských solí Aquaforest:
Našu morskú soľ miešame v samostatných dávkach po 1 tone (1000 kg) a počas testovacej fázy sa odoberajú 3 samostatné vzorky na šaržu. Každá z týchto vzoriek sa rozpustí v 15 litroch  vody. Náš skúsený tím odborníkov vykonáva analýzu ICP-OES, aby overil, či je chemické zloženie v konzistentnom rozsahu, a aby vylúčil prítomnosť nežiaducich kontaminantov. Poznámka: Aj keď je naša soľ dôkladne premiešaná, nie všetky vedrá / škatule budú identické. Parametre sa môžu medzi jednotlivými baleniami mierne líšiť a je prijateľná tolerancia okolo 2 - 3%. Táto odchýlka je výsledkom fyzikálnych vlastností zmesi a obmedzení dostupných techník spracovania. Tieto tolerancie sú stále menšie ako je obvyklá hranica chyby pri meraní testovacími súpravami pre akvaristov.


 

Doporučená salinita pre rôzne typy akvárií:

Makro a mikroprvky obsiahnuté v morskej vode majú rôzne hodnoty podľa úrovne salinity:

 

Viac informácií o probiotickej metóde Aquaforest:

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 22.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: