Royal Nature Ion Balanced Pro Reef Salt 23kg

79,99 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Prírodná soľ Royal Nature Ion Balanced s najlepšími parametrami, ktoré zaručia najlepšie výsledky. Pre najprirodzenejšie prostredie aj pre najchúlostivejšie koraly a ryby.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Royal Nature Ion Balanced Pro Salt je nová pokročilá receptúra. Jedná sa o špeciálnu zmes, ktorá začína čistou prírodnou soľou obohatenou o makro prvky, teraz o oveľa viac mikroprvkov v špeciálnej zmesi, ktorá umožňuje super homogenitu a jemnú rovnováhu všetkých iónov. Táto špeciálna chémia umožňuje, aby bola soľ Royal Nature Ion Balanced Pro Salt pripravená na použitie už po 30 minútach bez akejkoľvek sedimentácie alebo zakalenia.

Prírodná soľ Royal Nature Ion Balanced, ktorá neobsahuje amoniak, fosfáty a dusičnany, sa vyrába s použitím najvyšších štandardov čistoty a chémie. Poskytuje vám tak účinnejšiu metódu miešania a umožňuje vám mať krištáľovo čistú vodu s najlepšími parametrami, ktoré zaručia najlepšie výsledky. pre najprirodzenejšie a osviežujúce prostredie aj pre tie najchúlostivejšie koraly a ryby.

Objem slanej vody, ktorý je možné vyrobiť z jedného vedra s hmotnosťou 23 kg soli Royal Nature Ion Balanced Pro, závisí od požadovaného SG alebo PPT konečného roztoku. Aby ste dosiahli špecifickú hmotnosť -1,0264 = 35,5 PPT, odporúčame zmiešať 1 kg Royal Nature Ion Balanced Pro Salt s 26 litrami vody RO pomocou obehového čerpadla. Výsledná slaná voda je pripravená na použitie, keď sa soľ úplne rozpustí. Tento proces by mal trvať asi 30 minút. Najlepšie výsledky sú pri teplote 24 - 25 ° C (74 - 76 ° F). Slanosť skontrolujte spoľahlivým a kalibrovaným refraktometrom a na dosiahnutie správnej hladiny pridajte soľ alebo vodu. Týždenná čiastočná výmena vody o 10 - 12% pomocou soli Royal Nature Ion Balanced Pro zabezpečí rovnováhu všetkých makro a mikroprvkov s ich prirodzenými hodnotami.

royal-nature-usa-770x362

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 24 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: