AF ICP 2 test - profesionálna analýza akváriovej vody + RO

39,90 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
15.7.2024

Chcete vedieť, či má Vaša voda správne hodnoty?

Potrebujete potvrdiť, že váš filtračný systém robí dobrú prácu?

Chcete mať istotu, že vaše akváriové organizmy žijú vo vhodných podmienkach?

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Naša analýza ICP-OES je schopná detekovať škodlivé alebo dokonca toxické látky, rovnako ako nežiaduce koncentrácie alebo nedostatky 36 prvkov.

Voda je životne dôležitá pre všetky známe formy života, ale nie je to len H2O vo vašom vodovode, RO v zásobách alebo v akváriu. Otestujeme a poskytneme Vám veľmi presnú a komplexnú správu uvádzajúcu chemické zloženie vzorky Vašej vody.

Naša analýza ICP-OES je schopná detekovať škodlivé alebo dokonca toxické látky, rovnako ako nežiaduce koncentrácie alebo nedostatky 36 testovaných prvkov. Použite tieto neoceniteľné informácie, aby ste sa dozvedeli o kvalite vašej vody viac a podľa toho potom konajte. Pre akvaristov to znamená, že už nemusíte hádať ani odhadovať. Môžete ľahko zistiť, ktoré makro a stopové prvky treba doplniť alebo sú prítomné v nadmerných hodnotách. Vašou úlohou je napodobniť prírodné vodné prostredie vytvorené prírodou, čo je teraz ešte jednoduchšie.

CP-OES (Inductively Coupled Plasma Optical Emission Spectrometre) je technika používaná na analýzu chemického zloženia rôznych typov kvapalných vzoriek, napr. pitnej vody, odpadovej vody alebo morskej vody.

Naše laboratórium je vybavené jedným z najmodernejších a najprepracovanejších spektrometrov ICP-OES, ktoré sú v súčasnej dobe na trhu k dispozícii. Zahŕňa explicitný dizajn plazmového horáka a patentovaný radiálny a axiálny optický systém, ktorý pracuje v rozsahu vlnových dĺžok medzi 130-770 nm. Táto špičková technológia ponúka najvyššie optické rozlíšenie a pozoruhodne presné výsledky pre rôzne typy vzoriek. Unikátny design prekonáva výzvy spojené s testovaním morskej vody. Prístroj zachytí detailnú snímku a identifikuje chemické zloženie každej vzorky iba za 2 sekundy. Neuveriteľne vysoký výpočtový výkon tohto systému umožňuje vykonávať podrobnú analýzu so vzorkovacou frekvenciou až 10 Hz.

AF_icp-02_1

V laboratóriu testujeme: Li, Si, I, Ba, Mo, Ni, Mn, Be, Cr, Co, Fe, V, Zn, Hg, Se, Cd, Sn, Zb, As, Al, PB, Tí, Cu , La, Sc, W, Na, Ca, Mg, K, Br, B, Sr, S, P, PO4 + Salinity & KH!
 
Ako pripraviť vzorku v niekoľkých jednoduchých krokoch:
 
af_marinlab2_image 1af_icp 1 marinlab_image 2af_marinlab_image 3af_marinlab_image 4
Pred odberom skutočnej vzorky osmotickej vody použite RO vodu určenú na analýzu na opláchnutie červenej fľaštičky. Pomocou akváriovej vody určenej na analýzu dvakrát opláchnite modrú testovaciu fľaštičku, než odoberiete skutočnú vzorku . Naplňte fľaštičky a uistite sa, že sú pevne uzavreté.
Zaregistrujte sa a prihláste sa na www.aquaforestlab.com . Pomocou kódu na fľaštičke zaregistrujte svoju vzorku do systému ... Vyplňte údaje o odosielateľovi na priloženej obálke a odošlite vzorku do nášho laboratória na analýzu Hneď ako budú výsledky k dispozícii, upozorníme vás e-mailom . Ak chcete dostávať správy/reporty, prihláste sa prosím na webovej stránke www.aquaforestlab.com .
VŠETKY VZORKY MÔŽU BYŤ REGISTROVANÉ aj NA WWW.MARINLAB.COM
 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Testy Aqua Forest
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: