Kessil A360NE Tuna Blue

359,90 €
Rýchle dodanie
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Kessil A360NE je LED s úzkym uhlom osvetlenia a výkonom max.90W.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Kessil A360NE je LED s úzkym uhlom osvetlenia, ktorý poskytuje krásny efekt mihotania odrazov svetla, a tým dodáva vášmu akváriu prirodzený, slnečný vzhľad porovnateľný s osvetlením pomocou výbojok. Vytvára dojem, ako keby ste získali svoj vlastný kus oceánu.

 A360ku je možné ovládať systémom APEX Classic a APEX´16 (APEX Ready)

Kessil-poster_join the spectral revolution
 
zdroj: youtube.com
 
 
Kessil logic
 
Funkcia Kessil Logic umožňuje nastavovanie takmer rovnomernej intenzity v celom svetelnom spektre od odtieňov modrej oblohy až po odtieň modrej morskej hlbiny.
 
kessil ap700_Optical_img04
 
 
 
Osvetlenie
 
Osvetľovacia jednotka Kessil A360 je certifikovaná spoločnosťou Neptune Systems ako zariadenie kategórie Apex Ready+a je kompatibilné s väčšinou externých riadiacich jednotiek pracujúcich s napätím 0~10 V.
 
 
Mihotanie odrazov svetla
 
Krásny efekt mihotania odrazov svetla dodáva vášmu akváriu prirodzený, slnečný vzhľad porovnateľný s osvetlením pomocou výbojok. Vytvára dojem, ako keby ste získali svoj vlastný kus oceánu.
 
kessil a360x_Optical_img05
 
 
Laditeľné spektrum
 
 
Ak si vyberiete časť svetelného spektra, ktorú uprednostňujete, môžete mať úplnú istotu, že vaše koraly budú dostávať všetko, čo potrebujú k optimálnemu rastu a farebnosti.
 
    kessil koral
 
 
Zmiešavanie farieb
 
Technológia Dense Matrix LED mixuje rôzne vlnové dĺžky svetla, skôr ako toto opustí svetelný zdroj, čím umožňujú dosiahnutie rovnomerného farebného odtieňu v celom objeme nádrže. Napriek tomu, že je použitý jediný svetelný zdroj, je odstránený efekt bodového svetla, pretože celý svetelný výkon je rovnomerne rozložený na širokej ploche.
 
kessil a360x_Optical_img03
 
 
 
Ultrafialové svetlo
 
Nezáleží na tom, ktorá časť svetelného spektra je zvolená pomocou funkcie laditeľného spektra, pretože UV svetlo, ktoré je prostredníctvom patentovanej funkcie nastavené v presnom pomere, podporuje farebnosť koralov.
 
 
Design
 
Môžete vyberať z rady rôznych modelov a rozhodovať se tak medzi maximálnym prienikom nebo maximálnou plochou pokrytia. Všetky osvetľovacie jednotky sú konštruované tak, aby bola zaistená ich dlhá životnosť spoločne s tichým chodom, účinným chladením a maximálnym výkonom, a to všetko v kompaktnom a príťažlivom dizajne a s nízkymi nárokmi na údržbu.
 
kessil Accessories_Controller_A360WE
 
 
Ovládateľnosť
 
Časové intervaly medzi zapínaním a vypínaním, intenzita a svetelné spektrum sú nastaviteľné buď ručne nebo pomocou externej riadiacej jednotky pracujúcej s napätím 0~10 V. Osvetľovacie jednotky môžu byť tiež zapojené v uzavretom obvode, aby nastavenie jednej jednotky ovplyvňovalo všetky ostatné jednotky.
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: