Tropic Marin® PRO-REEF Sea Salt 12,5kg – 375 l - box (eco friendly)

56,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Farmaceuticky čistá morská soľ pre útesové akváriá. Tropic Marin® Pro-Reef je ideálny základ pre starostlivosť aj o tie najcitlivejšie ryby, koraly a bezstavovce v moderných útesových akváriách. Optimálna rozpustnosť všetkých 70 stopových prvkov 


Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar odosielame do 24 hodín.
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie
Reklamácie riešime obratom. Môžete sa na nás spoľahnúť.
Produkty skladom
Produkty skladom
99% produktov máme skladom a sú pripravené na okamžité odoslanie.

Podrobný popis

Farmaceuticky čistá morská soľ pre útesové akváriá.

Morská soľ Tropic Marin® Pro-Reef je určená pre špeciálne podmienky starostlivosti v útesovom akváriu. Optimalizované koncentrácie vápnika a horčíka podporujú rast koralov. Stabilizuje hodnotu pH a uhličitanovú tvrdosť. Precízna koordinácia všetkých ovplyvňujúcich faktorov vytvára prirodzené a trvalo udržateľné životné podmienky v akváriu s alkalitou v rozmedzí 7-8°dH. Tropic Marin® Pro-Reef je ideálnym základom pre starostlivosť o koraly, ryby a bezstavovce v moderných útesových akváriách.

Tropic Marin® Pro-Reef je obzvlášť vhodná pre útesové akváriá:

  • Obsahuje všetky hlavné a stopové prvky tropickej morskej vody v prirodzenom pomere
  • Optimálna koncentrácia vápnika a horčíka pre útesové akváriá
  • Ideálne pH a tlmenie
  • Optimálna rozpustnosť všetkých 70 stopových prvkov
  • Pripravenú slanú vodu je možné pred použitím skladovať v akváriu niekoľko týždňov
  • Tropic Marin® Pro-Reef je ideálny základ pre starostlivosť aj o tie najcitlivejšie ryby, koraly a bezstavovce v moderných útesových akváriách

Obsahuje všetky hlavné a stopové prvky tropickej morskej vody v prirodzenom pomere:

Makro prvky: Calcium; Chlorine; Magnesium; Potassium; Sodium; Sulfur.

Stopové prvky: Aluminium; Antimony; Arsenic; Barium; Beryllium; Bismuth; Boron; Bromine; Cadmium; Caesium; Carbon; Cerium; Chromium; Cobalt; Copper; Dysprosium; Erbium; Europium; Fluorine; Gadolinium; Gallium; Germanium; Gold; Hafnium; Holmium; Indium; Iodine; Iridium; Iron; Lanthanum; Lead; Lithium; Lutetium; Manganese; Mercury; Molybdenum; Neodymium; Nickel; Niobium; Nitrogen; Osmium; Palladium; Platinum; Praseodymium; Rhenium; Rhodium; Rubidium; Ruthenium; Samarium; Scandium; Selenium; Silicon; Silver; Strontium; Tantalum; Tellurium; Terbium; Thallium; Thorium; Thulium; Tin; Titanium; Tungsten; Vanadium; Ytterbium; Yttrium; Zinc; Zirconium.

Aplikácia & Dávkovanie:

Použite slanú vodu pripravenú pomocou Tropic Marin® Pro-Reef na pravidelnú výmenu vody vo vašom morskom akváriu, na založenie nového akvária alebo na obnovenie rovnováhy pH v existujúcom akváriu.

Na dosiahnutie úrovne slanosti 32–35‰ rozpustite 37–40 g Tropic Marin® Pro-Reef na jeden liter vody v nádobe pri stálom miešaní. Výsledná morská voda je pripravená na použitie ihneď, ako sa soľ úplne rozpustí a roztok je číry. Špecifická hmotnosť roztoku morskej soli by mala byť 1,025 až 1,027 pri teplote 25 °C. Čiastočná výmena vody týždenne, ktorá nahradí 10 % celkového objemu vody slanou vodou pripravenou pomocou Tropic Marin® Pro-Reef, pomôže zachovať kvalitu vody, ktorú váš život v akváriu potrebuje pre dobré zdravie.

Dodatočné parametre

Kategória: Morská soľ
Hmotnosť: 13 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: